Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 4-8 » Złoto i srebro w piłce siatkowej

Złoto i srebro w piłce siatkowej

Ach co to był za dzień pełen emocji, sportowej rywalizacji Arena Legionowo odleciała???? 22.02 w Ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się miejskie zawody sportowe z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców klas 7-8. Nasi uczniowie nie zawiedli ????męska drużyna ograła swoich legionowskich rówieśników i zdobyła złoto????????????????????????natomiast dziewczęta sięgnęły po srebro????????????????????????Brawooo, gratulujemy????????Bardzo dziękujemy uczniom z Niepublicznego Liceum Językowego " Academy of the Future" Dawidowi Dymkowi, Igorowi Dębkowi, Mateuszowi Rubinowi, którzy są młodymi sędziami sportowymi za pomoc w sędziowaniu spotkań???????????? Dziękujemy również Michałowi Kobrzyńskiemu i Sylwi Klejment za udostępnienie nam Areny oraz za pomoc w organizacji zawodów????????????????????????????????