Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 4-8 » Spotkanie z policjantką w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu i Ochrony Danych Osobowych

6 lutego 2024 roku w ZSP 2 w Legionowie obchodzono Dzień Bezpiecznego Internetu. Szkoła uczestniczy w projekcie "Twoje Dane, Twoja Sprawa". W ramach tego wydarzenia przeprowadzono pogadanki dla uczniów klas 4-8, prowadzone przez policjantkę. Tematem było bezpieczne korzystanie z internetu i ochrona danych osobowych.

W tym tygodniu cała szkoła angażuje się w obchody tego święta. Na godzinach wychowawczych odbywają się pogadanki na temat internetu, podczas których omawiane są ważne kwestie związane z bezpieczeństwem online. Ponadto, uczniowie przygotowują tablice informacyjne, komiksy, zakładki do książek oraz prezentacje, aby podkreślić znaczenie bezpiecznego korzystania z internetu.