Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 4-8 » Sportowiec z naszej szkoły

Sportowiec z naszej szkoły

Uczeń 7 klasy Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 2 w Legionowie Krystian Kozyra, został wyróżniony przez trenerów reprezentacji Mazowsza w piłce nożnej i tym samym został powołany na konsultacje Kadry Mazowsza rocznika 2011. Tam współpracował z grupą najlepszych piłkarsko zawodników w województwie mazowieckim i rozegrał mecz kontrolny z innym wojewodztwem! Wielka pasja i marzenia poparte ciężką pracą na treningach przełożyły się na sukces sportowy Krystiana !!!
Gratulujemy uczniowi sukcesu i trzymamy kciuki za dalsze postępy sportowe ????????⚽. Wielkie brawa dla Rodziców i Trenerów????????????za wspieranie talentu????.