Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 4-8 » Finał powiatowego Turnieju TYMBARK - Z PODWÓRKA NA STADION

Finał powiatowego Turnieju TYMBARK - Z PODWÓRKA NA STADION

Uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 2 w Legionowie brali udział w finale powiatowym Turnieju TYMBARK - Z PODWÓRKA NA STADION w najstarszej kategorii wiekowej roczniki 2012-13.
Ogromne brawa należą się zawodnikom obydwu drużyn, którzy dzielnie i z uporem pragnęli wygrać rywalizację, dającą możliwość gry w finale wojewódzkim a następnie ogólnopolskim.
Drużyna Błękitna ZSP 2 uplasowała się na 9 miejscu, zaś drużyna Granatowa ZSP 2 - 2 miejsce! Niestety w finale musieliśmy uznać wyższość zawodników ze Szkoły Podstawowej z Wieliszewa, w której grali przedstawiciele takich klubów jak m.in. Legii Warszawa, Varsovii Warszawa, Juventusu Warszawa - topowych akademii w województwie mazowieckim!
Ogromne słowa uznania za podjęta rywalizację i wolę zwycięstwa !
Wynik zawodów nasi zawodnicy przyjęli z pokorą i utwierdzili się w fakcie, że ciężka praca na lekcjach czy treningach w lokalnych klubach daje super doświadczenie i pozytywne skutki.
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 ma super możliwości, które jeszcze pokażemy w przyszłym roku szkolnym.