Bal ósmoklasistów 2024

W piątkowe popołudnie 14 czerwca br. uczniowie klasy 8a i 8b w sali Tango w Łajskach, żegnali się ze szkołą podstawową balem ósmoklasisty.

Poloneza czas zacząć...

Jesteśmy wdzięczni przybyłym Gościom za wspólnie spędzone chwile, śmiech i radość, które wypełniły tę salę.
Rodzicom dziękuemy za Wasz nieoceniony wkład w organizację balu ósmoklasistów. Wasza obecność i zaangażowanie pokazują, jak wielkie serca macie dla naszej społeczności szkolnej. Przyczyniliście się do stworzenia niezapomnianego wieczoru, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
Uczniom dziękujemy za pieknego poloneza, piękne stroje, wspaniałą zabawą, kulturalne zachowanie. To wszystko sprawiło, że bal był pełen magii i radości. Jesteście niesamowici!

wychowawczynie
Marzena Iniarska -Starama