Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 4-8 » Awansując na upragnione mistrzostwa Mazowsza

Awansując na upragnione mistrzostwa Mazowsza

Dziś numer 13 okazał się dla chłopaków z klas 7-8 bardzo szczęśliwy. Reprezentacja chłopaków tego dnia udaje się na daleki wyjazd do Szkoły Podstawowej nr 3 w Piasecznie i bierze udział w zawodach między-powiatach w koszykówce 3 na 3. Tego dnia uczniowie prezentują bardzo wysoki poziom gry i zaangażowania i wygrywamy wszystkie mecze tym samym wygrywając zawody i awansując na upragnione mistrzostwa Mazowsza!!!! Jest to ogromny sukces w grach zespołowych naszej szkoły!! Ale… nie powiedzieliśmy ostatniego słowa i postaramy się wrócić z medalem z zawodów wojewódzkich!!
Gratulacje zawodnikom i trenerom!
Skład drużyny: Rafał Mystkowski, Oktawian Kusz, Stanisława Zbrzezny, Julian Wolski
Trenerzy: Przemysław Majewski, Damian Chmielewski