Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 4-8 » Apel z okazji Święta Teatru.

Apel z okazji Święta Teatru.

Dnia 12 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Teatru. Wydarzenie to miało na celu uczczenie teatru jako ważnego elementu kultury oraz zachęcenie uczniów do zainteresowania się sztuką teatralną. Głównym punktem programu było przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy 5e pod kierunkiem pani Magdaleny Świąteckiej. Uczniowie zaprezentowali spektakl pt. "Internet to nie wszystko" na podstawie znanej wszystkim baśni “Kopciuszek”. Młodzi aktorzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i talentem, a ich występ został nagrodzony gromkimi brawami.
Święto Teatru to doskonała okazja do popularyzowania sztuki teatralnej wśród młodzieży. Apel pokazał, jak ważne jest promowanie kultury i zachęcanie uczniów do angażowania się w działalność artystyczną. Mamy nadzieję, że podobne wydarzenia będą organizowane regularnie, a zainteresowanie teatrem będzie w naszej szkole rosło.

Magdalena Świątecka