Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 1-3 » Zimowe przedstawienie pt. "Opowieść wigilijna" w wykonaniu uczniów klasy 1b i 2d

22 grudnia 2023 roku uczniowie klasy 1b oraz 2d mieli zaszczyt wystąpić przed wspaniałą społecznością szkolną w przedstawieniu pt. "Opowieść wigilijna". Opowieść ta miała na celu wprowadzić wszystkich w klimat świąt, niedowiarkom pomóc uwierzyć w jej magię, a także w to, że "cuda się zdarzają". W trakcie przedstawienia wspólnie śpiewane były piosenki o tematyce zimowej, a także nasi widzowie mogli obejrzeć zjawiskowy taniec, który jeszcze bardziej pomógł zbliżyć się do świąt, a raczej do jej magii. W tym czasie pamiętajmy wszyscy możemy zostać Świętym Mikołajem, nieść dobro i wiarę na lepsze jutro.

Wychowawczynie oraz uczniowie klasy 1b i 2d składają wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, radości i spokoju oraz wiary w to, że "cuda się zdarzają".

Film z przedstawienia "opowieść wigilijna" - zajrzyj TUTAJ

Dorota Huczko