Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 1-3 » Z wizytą w kole naukowym - 3b

Z wizytą w kole naukowym - 3b

Niedawno dostaliśmy zaproszenie na niezwykle ciekawe zajęcia w kole naukowym prowadzonym przez panią Monikę Banak. Dzieci z klasy 3 b spotkały się ze swoimi starszymi koleżankami i kolegami , gdzie pod czujnym okiem nauczycielki mogły zajrzeć w głąb ciała człowieka i dowiedzieć się, a także sprawdzić doświadczalnie, jak działa układ oddechowy. Starsi uczniowie bardzo chętnie dzielili się wiedzą z młodszymi, wykorzystując do tego własnoręcznie sporządzone modele imitujace działanie płuc i przepony. Pobyt w bogato wyposażonej pracowni biologicznej i przeprowadzona lekcja, zrobiły na dzieciach duże wrażenie i rozbudziły ciekawość tym, co czeka je już niebawem, w czwartej klasie. Dziękujemy za interesujace doznania.

B. Olechowicz