Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 1-3 » Wycieczka na Stadion Legii Warszawa uczniów klasy 2d

Wycieczka na Stadion Legii Warszawa uczniów klasy 2d

Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy 2d wybrali się na wycieczkę na stadion Legii Warszawa. Dla większości chłopców i nie tylko chłopców była to wzruszająca chwila. Każdy miał okazję poczuć się jak piłkarz zasiadając na ławce rezerwowych lub korzystając z szafek w szatni, przez chwilę można było zostać dziennikarzem w sali konferencyjnej, jak również ważną osobistością w strefie biznesowej. Wcieliliśmy się również w postaci komentatorów, co było bardzo przyjemne. Oprócz tego posłuchaliśmy od pana przewodnika historii powstania stadionu, o historycznych piłkarzach niegdyś i obecnie grających w Legii. Dla nas wszystkich to była wspaniała przygoda!

Dziękujemy Panu Bartoszowi Borowskiemu - tacie Julci – za zorganizowanie tak wspaniałej i dla wielu niezapomnianej wycieczki.

Dorota Huczko