Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 1-3 » "Sensoryczne i TUS-owe zabawy sensorkowe"

"Sensoryczne i TUS-owe zabawy sensorkowe"

W nowym roku szkolnym 2023/2024 kontynuujemy nasz Ogólnopolski Projekt Sensoryczny pod nazwą ,,Sensoryczne i TUS-owe zabawy sensorkowe" do realizacji, którego zaprosiliśmy klasy 1c i 3a.

Nastał wrzesień.... Przed nami kolejne przygody z Panem Sensorkiem. W tym miesiącu czeka na nas wyjątkowy czas, bo nasz bohater projektu będzie świętować ważny dla siebie dzień. W związku z tym dniem, uczniowie klasy 1c przygotowali dla Pana Sensorka słoneczko radości. Każdy uczeń otrzymał kawałek żółtego paska - symbolizujący promyk słońca, na którym narysował co sprawia mu radość.

Jak urodziny to nie może zabraknąć TORTU URODZINOWEGO. Zatem świętujmy z Panem Sensorkiem. Na tę okoliczność klasa 3a przygotowała wspaniałe sensoryczne torty robione z dużą starannością i pasją do tworzenia. Są naprawdę wspaniałe. Oto nasza fotorelacja.

Anna Kucharczyk