Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 1-3 » Projekt sensoryczny listopad

Projekt sensoryczny listopad

Pani Jesień jak co roku obdarowuje nas nie tylko darami, ale mnóstwem przepięknych kolorów. Jesienne barwy zachęcają nas do zabaw z naturą. Jak jesień to nie może zabraknąć zabaw sensorycznych z kolorowymi listeczkami, a więc przed nami listopadowe przygody z Panem Sensorkiem.

W tym miesiącu uczniowie klasy 1c wykonały kolorowy szal dla Pani Jesieni, który przyozdobił ich klasę i dodał jej jesiennych akcentów. Natomiast klasa 3a eksperymentowała z wodą i barwnikami tworząc jesienne, deszczowe chmury i obserwując stworzone przez siebie krople deszczu. Pomimo listopadowej aury humory dopisywały. Oto nasza fotorelacja, na którą zapraszamy.

Anna Kucharczyk