Prezentacje w klasie 3 c

Uczniowie klasy 3 c bardzo chętnie biorą udział w przygotowaniu mini lekcji dla swoich kolegów i koleżanek na wybrany temat. Dzieci miały okazje prezentować lekcje na temat "Dzikich kotów" i "Niedźwiedzi". Prezentacje były przygotowane doskonale, każdy prowadzący nie korzystając z żadnych podpowiedzi omawiał w ciekawy sposób swój temat, prezentował przygotowany przez siebie plakat, a także rozdawał notatki dla swoich kolegów. Uczniowie prowadząc lekcje nie tylko poszerzają swoja wiedzę i oczywiście wiedzę swoich kolegów, ale również przezwyciężają tremę przed wystąpieniem publicznym, uczą się panowania nad grupą i planowania swojego wystąpienia. Kolejny temat to "Psowate", a już chętnych jest bardzo dużo :)

Dorota Mantur