Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2023/2024 » Klasy 1-3 » Konkurs "Rodzinny stroik bożonarodzeniowy" w klasie 3a

Konkurs "Rodzinny stroik bożonarodzeniowy" w klasie 3a

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a więc nie może zabraknąć ozdób i stroików świątecznych, które podczas rodzinnych spotkań będą cieszyły oczy najbliższych. W związku z tym Pani Agnieszka Lemankiewicz i Pani Anna Kucharczyk zorganizowały w klasie 3a konkurs na,, Rodzinny stroik bożonarodzeniowy ".

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i rodziców. Było tak wiele pomysłowych stroików, że trudno było zdecydować o wyborze tego najładniejszego, ale przy pomocy koleżanek z innych klas udało się wybrać najlepszych. Oto oni i ich wspaniałe, świąteczne prace.

Anna Kucharczyk