Fitschool w 3b

Jaki jest idealny przerywnik śródlekcyjny? Taki, który przede wszystkim będzie odpowiedzią na zapotrzebowanie dzieci na ruch, a ponadto dotleni mózg, zredukuje stres i napięcie, zwiększy sprawność fizyczną i umysłową, podniesie wydolność oddechową, a także przyczyni się do kształtowania dobrych nawyków prozdrowotnych. Ten wspaniały przerywnik pochodzi z platformy Fitschool, gdzie w sposób profesjonalny i kompleksowy, w oparciu o aktualną wiedzę naukową zostały opracowane treningi dla dzieci. Po uruchomieniu programu dzieci ćwiczą wraz z wirtualnym trenerem lub trenerką, a potem, z zapasem nowej energii wracają do zajęć lekcyjnych. Świetny pomysł niewymagający dużej przestrzeni i z powodzeniem dający się wykorzystać w klasie lekcyjnej. Bardzo lubimy i polecamy.

B. Olechowicz