Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest od 15 września 2008 roku. Uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze naszej szkoły organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom uwierzyć w siebie. W tym roku po raz kolejny obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Zachęcaliśmy wszystkich do włożenia w tym dniu jak największej ilości elementów stroju w kropki. Stworzyliśmy w także wiele ciekawych prac technicznych m.in. Kropkowe Drzewo, zabawialiśmy się w projektantów mody zdobiąc bluzki w kropki według własnego pomysłu, a także wiele obrazów, którym tematem przewodnim była wspomniana kropka. W tym dniu zdaliśmy sobie sprawę, że w pewnym sensie jest to dla nas święto, ponieważ z większą uwagą przyglądaliśmy się naszej pomysłowości, kreatywności, oraz odwadze do tworzenia niemożliwego. Nasz cel każdego 15 września to postawić kropkę i zobaczyć dokąd nas zaprowadzi.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej