Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Zwierzęta Australii - prezentacje w 2 c

Zwierzęta Australii - prezentacje w 2 c

Podczas bloku tematycznego związanego z Australią, uczniowie klasy 2 c z ciekawością zgłębiali wiedzę na temat tego najmniejszego i najbardziej suchego kontynentu. Dzieci oglądały filmiki edukacyjne, była też prezentacja o Australii , czytaliśmy różne teksty informacyjne na temat tego niezwykłego kontynentu. Niektórzy odwiedzili bibliotekę szkolną by zgłębić wiedzę na ten temat. Jednak najciekawsza zdecydowanie okazała się fauna Australii. Uczniowie tym razem pojedynczo przygotowali mini prezentacje o australijskich zwierzętach. Prace wykonane były na większym formacie, technika zaskoczyła niejednego odbiorcę, same wypowiedzi o ciekawostkach związanych z wylosowanym zwierzęciem były przedstawione wzorowo.
Warto obejrzeć galerię.

Dorota Mantur