Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Występ klasy 3a i 3c z okazji 104 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Święto Narodowe 11 Listopada to ważny dzień w życiu każdego Polaka. W naszej szkole uczniowie klasy 3a i 3c przygotowali uroczysty apel. Były pieśni patriotyczne, piosenki i recytacje. Pieśń Legionów polskich urozmaicił marsz z flagami Polski. Wydarzenie odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie pokazali w prosty, ale podniosły sposób. Apel rozpoczął się odśpiewaniem hymnu Polski. Zakończył się piosenką z żartobliwym tekstem, który powstał ku pokrzepieniu serc dzielnych żołnierzy. To był piękny i ważny dzień dla dzieci z naszej szkoły.

Anna Kaca

Julitta Świerczewska-Szweryn