Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Wycieczka klasy 3b i 3e do Parku Rozrywki Julinek

Wycieczka klasy 3b i 3e do Parku Rozrywki Julinek

22 września klasa 3b i 3e wyruszyły razem na wycieczkę do Parku Rozrywki Julinek, który znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego na terenie dawnej Bazy Cyrkowej. Tuż po przyjeździe uczniowie udali się do parku linowego na szkolenie i omówienie zasad bezpieczeństwa korzystania z tej atrakcji. Następnie uzbrojeni w specjalną uprząż, kaski i dobry humor wyruszyli na trasy linowe. Niczym prawdziwi cyrkowcy pokonywali kolejne przeszkody na wybranych przez siebie trasach. Wszystko odbywało się pod okiem instruktorów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników. Po zajęciach w Parku Linowym udaliśmy się do wesołego miasteczka na różnego rodzaju karuzele, jazdę samochodzikami oraz szaleństwa na rollercoaster. Kolejną atrakcją były zjazdy na torze tubingowym. Później po pysznym posiłku i krótkim odpoczynku udaliśmy się do Krainy Dmuchańców, w której znajduje się kilkanaście dmuchanych zabawek o różnej tematyce. To była fantastyczna zabawa dla każdego. Dzieci mogły korzystać ze wszystkich dmuchańców i skakać ile tylko miały sił. Wielką atrakcją cieszył się również plac zabaw z tyrolką. Uczniowie mogli również spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, która cieszyła się dużym powodzeniem. Śmiechom i radości nie było końca. Zmęczeni, ale bogatsi w nowe doświadczenia, szczęśliwie wróciliśmy do szkoły. To była fantastyczna wycieczka.

Wychowawcy i nauczyciele
Monika Staważ