Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Udział w akcji "BohaterOn"

Udział w akcji "BohaterOn"

Na przełomie września i października dzieci z klasy 2b wzięły udział w akcji "Bohateron". Obejrzały niezwykły spektakl "Niebajka o Powstaniu Warszawskim". Dowiedziały się, czym było powstanie i dlaczego było tak ważne dla naszej ojczyzny. Poznały sylwetki niektórych powstańców oraz pojęcie patriotyzmu. Przekonały się, że w czasach pokoju również można być patriotą/patriotką, niezależnie od tego, ile ma się lat. Zrozumiały ideę akcji "Bohateron" i z entuzjazmem wykonały dla powstańców prace plastyczne pod tytułem "Jestem patriotką/ patriotą" .Wspólnie z nauczycielką zredagowały wpis i zamieściły go wraz ze zdjęciem na wirtualnej mapie Polski. Maleńki punkcik na mapie, oznaczający, że pamiętamy i nie zapomnimy.
Poniżej link do wpisu:

Link do wpisu- kliknij tutaj

B. Olechowicz