Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Sensoryczna zabawa zmysły udoskonala

Sensoryczna zabawa zmysły udoskonala

W tym miesiącu, w ramach Ogólnopolskiego Programu Krainy Zmysłów „SENSORYCZNA ZABAWA ZMYSŁY UDOSKONALA” uczniowie klas 1-3 zmierzyli się z jesiennymi wyzwaniami. Stymulowali zmysł dotyku, wykorzystując przy tym dary jesienne, różnicując je pod względem faktury, wielkości i ciężaru.

Nie mogło także zabraknąć sensorycznego drzewa wykonanego z jesiennych zbiorów, które przypominało nam o panującej porze roku i jej kolorystycznych walorach.

,,Przyszła do nas Pani Jesień....” A jaka jest ta Pani Jesień? Próbując odpowiedzieć na to pytanie, uczniowie wzięli udział w akcji organizowanej przez Krainę Zmysłów i pobudzając swoją kreatywność, twórczość i wyobraźnie wykonali sensoryczną Panią Jesień.

Zobaczcie sami jak wyglądała realizacja naszych zmysłowych wyzwań.

Anna Kucharczyk