Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas 3

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas 3

19 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie "Z matematyką za pan brat - quiz matematyczny dla klas trzecich" pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo i zajęli I miejsce w pięknym stylu. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 7, brało w nim udział siedem szkół z powiatu legionowskiego. W skład naszej drużyny weszli uczniowie: Antoni Wojewódzki z klasy 3a, Łukasz Suchecki z klasy 3e i Dymytro Makohon również z klasy 3e. Chłopcy wspaniale współpracowali, wykazali się dużą wiedzą matematyczną, ogromnym opanowaniem, ponieważ emocje w trakcie rywalizacji sięgały zenitu.
Jesteśmy z Was dumni! Gratulacje!
Sylwia Niedzieska