Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Podsumowanie akcji Pomoc dla schroniska klas 2b i 2c

Podsumowanie akcji Pomoc dla schroniska klas 2b i 2c

Niedawno zakończyliśmy trwającą ponad miesiąc akcję pomocy dla bezpańskich psów ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych. Od wielu lat dzieci z naszej szkoły, przy wsparciu rodziców, pomagają bezdomnym zwierzętom i nie pozostają obojętne na ich krzywdę. Zwieńczeniem akcji była wycieczka do schroniska, przekazanie darów i odwiedziny u przesympatycznych choć smutnych i nieco przestraszonych czworonogów. Miejmy nadzieję, że ich los wkrótce się odmieni i znajdą swój dom i swojego człowieka. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali pomoc.

B. Olechowicz i D. Mantur wraz z uczniami z klas 2b i 2c