Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Konkurs recytatorski "Bajczytanki Pani Hanki"

Konkurs recytatorski "Bajczytanki Pani Hanki"

W poniedziałek 17 kwietnia w Sali widowiskowej Poczytalni odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Bajczytanki Pani Hanki” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 8 oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Legionowie, podczas którego młodzi artyści z legionowskich szkół podstawowych prezentowali twórczość Hanny Niewiadomskiej.  Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach: uczniowie klas 1, klas 2 oraz klas 3. Przedstawiciele naszej szkoły zajęli wysokie miejsca, z czego jesteśmy bardzo dumni. Z klas 1 – III miejsce zajęła Izabela Trzaska (1d), wyróżnienie otrzymała Aleksandra Jaworska (1c), natomiast na poziomie klas 2 – II miejsce zajęła Alicja Trzaska (2d). Gratulacje!

Magdalena Jankowska