Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Klasy 2f i 3b z wizytą w Multicentrum

Klasy 2f i 3b z wizytą w Multicentrum

28 kwietnia uczniowie klasy 3b oraz 2f wybrali się na wycieczkę do Multicentrum. Dzieci wzięły udział w warsztatach konstruktorskich oraz lekcji „Zabawa z grafiką”. Podczas warsztatów uczniowie konstruowali modele z klocków K’Nex zgodnie z przygotowaną instrukcją. W trakcie zajęć musieli odnaleźć potrzebne elementy, przeliczać je i współpracować w grupie. Podczas wspólnej zabawy mieli okazję na pobudzenie wyobraźni oraz rozwijanie zdolności manualnych. W czasie lekcji grafiki wykonywali ćwiczenia z zakresu grafiki dwu i trójwymiarowej, a także poznali podstawowe tajniki animacji. Zajęcia miały na celu uczenie myślenia przestrzennego oraz pobudzanie kreatywności dzieci. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Natalia Rucz

Marlena Zganiacz