Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 1-3 » Klasy 2b i 2c w teatrze Rampa

Klasy 2b i 2c w teatrze Rampa

W poniedziałek, 6 lutego, dzieci z klas 2b i 2c pojechały do teatru Rampa w Warszawie na spektakl "Dzieci z Bullerbyn". Większość z nich zna już książkę Astrid Lindgren pod tym samym tytułem i mogła porównać adaptację teatralną do treści lektury. Jak miło było spotkać się na żywo z ulubionymi bohaterami: Lisą, Lassem i Bossem, Ollem, Brittą, Anną, przesympatycznym Dziadziusiem oraz groźnym szewcem .Szalone przygody przyjaciół, muzyka, taniec i śmiech- to sprawiło, że czas minął w mgnieniu oka , a dzieci były oczarowane. Niektóre z nich, zainspirowane przedstawieniem, wykonały prace plastyczne. Magia teatru zawsze działa!

D. Mantur, B. Olechowicz