Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 4-8 » Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 Grudnia Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych - jest to święto ustanowione przez Organizację Narodów Zjednoczonych i poświęcone promowaniu i wdrażaniu praw osób niepełnosprawnych. Przesłaniem obchodów tego Dnia w naszej szkole jest hasło (Nie)Pełnosprawni RAZEM:-) mające na celu aktywne włączanie osób niepełnosprawnych we wszystkie dziedziny ludzkiej aktywności, na równi z innymi osobami.
Nawiązując do obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych zapraszamy serdecznie do obejrzenia prezentacji przygotowanej przez organizatorki obchodów tego dnia w klasach 0-3, tj. Zuzanny Calak, Anny Kosińskiej i Anny Kucharczyk. Życzymy miłego oglądania. Prezentacja - plik do pobrania w formacie .pdf(2672,64kb)