Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 4-8 » Krzysztof Koryś laureatem konkursu kuratoryjnego.

Krzysztof Koryś laureatem konkursu kuratoryjnego.

19 maja br. odbyło się uroczyste podsumowanie XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Majka Gajewskiego" Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia". Podczas uroczystości, uczeń naszej szkoły – Krzysztof Koryś odebrał piękny dyplom, zaświadczenie, nagrody książkowe i gratulacje od Pani Doroty Skrzypek – Mazowieckiej Wicekurator Oświaty.
Wysoki wynik uzyskany na etapie wojewódzkim (96%) przyczynił się do przyznania zasłużonego tytułu laureata. Jednocześnie Krzysztof zakwalifikował się do grona 70 uczniów z całej Polski i weźmie udział w etapie centralnym konkursu, który odbędzie się w dniach 9 - 11 czerwca w Warszawie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!
Monika Majdanik