Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 4-8 » Elektrośmieci pojechały do firmy recyklingowej

Elektrośmieci pojechały do firmy recyklingowej

Kolejna zbiórka ZSEE za nami. W naszej szkole elektrośmieci zbieramy raz w roku szkolnym. Dziś właśnie zakończyliśmy kolejną akcję 2021/2022. Trwała ona od 22.11. - 26.11.2021 r. Uczniowie, rodzice, babcie z dziadziusiami przynosili zepsuty sprzęt. Zuzanna, Wiktoria i Sebastian przeliczyli sztuki. Panowie z firmy ECO HARPOON zapakowali całość i wywieźli do firmy recyklingowej. To jedna z wielu akcji ekologicznych w naszej szkole. Wpajam nawyki i dbam o nasze środowisko. Bardzo dziękuję całym rodzinom za zaangażowanie w ekologię, pani Magdalenie W. i panu Grzegorzowi W. za owocną współpracę.
Monika Banak