Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 1-3 » Warsztaty świąteczne w klasie 2b

Warsztaty świąteczne w klasie 2b

Zbliżający się okres Świąt Bożego Narodzenia stał się doskonałą okazją do zorganizowania w naszej klasie „Warsztatów dekorowania świątecznych pierników”. Uczniowie z wielką radością dekorowali pierniczki upieczone wcześniej przez Panią Małgorzatę - mamę jednego z uczniów. Z wielkim zaangażowaniem ozdabiali pierniczki mając do dyspozycji mnóstwo kolorowych ozdób: spożywcze pisaki, posypki, czekoladę i lukier. Najprzyjemniejszym jednak momentem była oczywiście degustacja przygotowanych ciasteczek i rozkoszowanie się ich smakiem. Pragnąc podzielić się pysznymi owocami swojej pracy dzieci zabrały część udekorowanych pierników do domu, aby poczęstować nimi swoich bliskich.
Monika Staważ