Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 1-3 » Sceny i kukiełki w klasie 1c

Sceny i kukiełki w klasie 1c

Podczas omawiania tematów związanych z teatrem uczniowie klasy 1 c zainspirowani filmikami instruktażowymi, które oglądali przy okazji zajęć zdalnych mieli możliwość zrobienia sceny do przedstawień kukiełkowych. Praca ta była praca nieobowiązkową, uczniowie jednak podeszli do zadania bardzo chętnie i niezwykle twórczo. Naszą salę zdobią teraz makiety scen wykonane z różnych materiałów. Niektóre sceny mają opuszczane kotary, a jedna scena jest nawet z oświetleniem. Prace dzieci bardzo ich cieszą, podczas przerw chętnie korzystają ze swoich dzieł bawiąc się. Ale czym, byłaby scena bez kukiełek ...więc zrobiliśmy piękne kukiełki podczas zajęć technicznych. I tu także prace dzieci przeszły najśmielsze oczekiwania. Wszystkie laleczki są wykonane bardzo dokładnie, orginalnie i niezwykle pomysłowo. Warto zobaczyć galerię i pobawić się w teatr.

Dorota Mantur