Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 1-3 » Zapraszamy do udziału w akcji "Schronisko"

Zapraszamy do udziału w akcji "Schronisko"

Uwaga, znowu rozpoczynamy akcję "Schronisko"! Od wielu lat organizujemy w szkole zbiórkę darów na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim. Organizatorami są klasy 1b i 3f, natomiast w zbiórce uczestniczy wielu uczniów z naszej szkoły. Każdy chce pomóc bezdomnym psiakom i dołożyć swoją "cegiełkę" od serca. Za każdym razem akcja przerasta nasze oczekiwania , co świadczy o dużej wrażliwości naszych uczniów i ich rodziców. Mamy nadzieję, że i tym razem tak będzie, i że pod koniec grudnia, niczym dobrzy Mikołajowie, będziemy mogli zawieźć stos podarunków dla potrzebujących zwierząt. Tymczasem trwają przygotowania, z wielkim zapałem wykonaliśmy plakaty informujące o akcji i czekamy na pierwszy odzew.

Klasy 1b i 3 f oraz
Beata Olechowicz i Alicja Sitkowska-Warda