Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 1-3 » Międzynarodowy Dzień Języków Obcych oraz Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Europa i Ja!”

Dzień Języków Obcych to międzynarodowe święto ustanowione z inicjatywy Rady Europy, obchodzone corocznie 26 września i rzecz jasna zawsze bierzemy w nim udział. Dodatkowo, aby wzbogacić ten dzień podjęliśmy się udziału w Ogólnopolskim Projekcie „Europa i Ja!” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Bochotnicy. Cel obu działań ma na celu zachęcenie naszych młodych Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej. Cały charakter i klimat tego dnia oddaje galeria zdjęć, do której zapraszamy.

Wychowawcy klas 1-3