Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 1-3 » Dzień postaci z bajek w klasie 1e

Dzień postaci z bajek w klasie 1e

5 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji, aby dzień stał się bardziej wyjątkowy uczniowie z klasy 1e przebrali się za postaci ze swoich ulubionych książek. Od samego rana panowała w klasie bajkowa atmosfera. Uczniowie opowiadali o swoich ulubionych postaciach, były zagadki i zabawy, w których trzeba było wykazać się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych, były zabawy ruchowe przy muzyce, prezentacja bajkowych strojów. Uczniowie obejrzeli również bajkę o Kopciuszku, a na zakończenie zajęć pięknie pokolorowali postacie z bajek, ćwicząc przy tym małą motorykę. To był iście bajkowy dzień.

Edyta Degiel-Pergół