Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Klasy 1-3 » Dzień Pluszowego Misia w klasie 1e

Dzień Pluszowego Misia w klasie 1e

25.11.2021 r (czwartek) w klasie 1e zrobiło się kolorowo i „misiowo”. A wszystko to z okazji Święta Pluszowego Misia. Każdy przyszedł tego dnia do szkoły w towarzystwie swojego pluszowego przyjaciela.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje multimedialne „Historia Pluszowego Misia” oraz „Miś w książce i na ekranie”. Dzieci wykazały się bardzo dużą wiedzą na temat misiowych bohaterów bajek podczas zagadek multimedialnych, zabawy muzycznej oraz misiowych zagadek. Dużo emocji sprawiło dzieciom wykonanie misia metodą orgiami, malowanie portretu własnego pluszaka oraz misiowe zajęcia podczas lekcji informatyki.

Ten dzień był nie tylko okazją do świetnej zabawy, lecz także pozwolił dzieciom przypomnieć sobie oraz poznać postacie ważnych i znanych misiów, bohaterów książek i filmów. Rozpoznawały portrety Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Gumisiów, Misia Colargola, Misia Yogi.

Dzień w towarzystwie pluszowych przyjaciół upłynął wszystkim bardzo szybko i miło.

Edyta Degiel-Pergół