Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2020/2021 » Klasy 1-3 » Wycieczka do Farmy Iluzji - klasa 2f

Wycieczka do Farmy Iluzji - klasa 2f

Dnia 9 czerwca uczniowie z klasy 2f wyjechali na wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji" w Mościskach. Jest to niezwykłe miejsce - park sensoryczny osadzony w świecie iluzji, w którym do dyspozycji gości jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji opartych na zmysłach wzroku, równowagi i innych. Dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji, takich jak: Latająca Chata Tajemnic, Tunel Zapomnienia, Zakręcony Domek, Muzeum Iluzji, Labirynt Luster, Pałac Cieni, Głowa na Talerzu, Studnia Nieskończoności, Lewitujący Kran, Latające Piłeczki, Meble Olbrzyma, Przeprawa Tratwami, Amazońska Ptaszarnia, Zagroda Zwierzaków oraz Park Linowy. Po szalonych zabawach, każdy zjadł obiad i lody oraz zakupił pamiątki. Był to wyjątkowo atrakcyjnie spędzony dzień.

Uczniowie klasy 2f
Alicja Sitkowska-Warda