Szkoła podstawowa » Aktualności » Aktualności 2022/2023 » Klasy 4-8 » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest 14 października w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej - instytucji, która zreformowała szkolnictwo w Polsce. Jest to szczególne święto okazywania wdzięczności wszystkim osobom pracującym w oświacie. Z tej okazji 13 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Uczniowie przygotowali pełen śpiewu i pięknych życzeń program artystyczny oraz zaprezentowali film, w którym opowiedzieli o trudnej pracy nauczyciela. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli własnoręcznie wykonane upominki każdej osobie, która pracuje w naszej szkole.

Marlena Słupska

Kotyliony dla pracowników szkoły wykonane przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego